Strona główna
Poradnik
Tutaj jesteś
Poradnik Jakie sejfy warto mieć w biurze

Jakie sejfy warto mieć w biurze?

Data publikacji 4 czerwca, 2024


Prowadzenie własnej działalności gospodarczej zawsze wiąże się z koniecznością gromadzenia dokumentacji handlowej, umów, a także innych istotnych rzeczy z punktu widzenia biznesu. Jak zatem chronić wartościowe mienie w siedzibie firmy? Aby zabezpieczyć dokumenty, a nawet klucze do firmowych samochodów, możesz zainwestować w dedykowane sejfy na klucze. Takie rozwiązanie sprawdzą się zarówno w małych, jak i dużych przedsiębiorstwach.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu sejfu na klucze do biura?

Jeśli prowadzisz firmę transportową, wynajmującą samochody lub po prostu przechowujesz w siedzibie firmy ważne klucze dostępowe, karty i dokumentację – musisz mieć bezpieczną skrytkę na te wszystkie rzeczy.

Dobry sejf to podstawa, ale czy wiesz, jak wybrać odpowiedni model? Kilka kluczowych parametrów wpływających na opłacalność zakupu konkretnego modelu sejfu to:

  • klasa odporności na włamania – im wyższa, tym lepsza ochrona mienia,

  • pojemność skrytki,

  • sposób montażu np. sejf ścienny lub podłogowy,

  • maksymalna wartość chronionego mienia,

  • rodzaj zastosowanego zamka dostępowego, np. kluczowy lub klasyczny – mechaniczny.

Różnorodność dostępnych rozwiązań jest ogromna. Jeśli jednak interesują Cię najwyższej jakości sejfy na klucze, sprawdź polecane modele na stronie producenta. W jednym miejscu znajdziesz certyfikowane skrytki, które w 100% sprostają oczekiwaniom każdego przedsiębiorstwa.

Rodzaje sejfów dla przedsiębiorców – jakie są najpopularniejsze?

Sejfy pancerne wykorzystywane w siedzibach firm najczęściej występują w wersjach montowanych w ścianach lub na podłodze. To jednak niejedyny podział sejfów. Można je rozróżniać też w kwestii praktycznego zastosowania, np. sejfy ognioodporne.

Na rynku występują też sejfy meblowe, które można zamontować np. w szafce tuż pod blatem recepcji, a także kasy pancerne antywłamaniowe. Jeśli przechowujesz w firmie sporo gotówki, musisz mieć bezpieczny sejf, z którego potencjalni włamywacze nie będą w stanie wyciągnąć ani złotówki.

W pancernych sejfach firmowych da się przechowywać praktycznie wszystko, co jest istotne z punktu widzenia prowadzenia działalności gospodarczej. Najlepsze sejfy dla przedsiębiorców to jednak takie, które da się dyskretnie zamontować.

Co można schować w pancernych sejfach dla firm?

W każdym biurze warto mieć chociażby jeden wytrzymały sejf, w którym zostaną umieszczone wartościowe rzeczy przedsiębiorstwa. Co można swobodnie zamknąć w pancernej skrytce?

  • Klucze,

  • dokumentację,

  • pieniądze,

  • broń i amunicję,

  • biżuterie oraz kruszce szlachetne.

A może interesują Cię wysokiej klasy sejfy, które nigdy nie zawodzą i są wygodne w użytkowaniu? Sprawdź ofertę firmy Hartmann Tresore. To firma z wieloletnim doświadczeniem, która stawia na sprawdzone rozwiązania, wysoką jakość i profesjonalną obsługę klienta!

Artykuł sponsorowany

poradnik barmański

Redakcja miastol.pl

Zespół młodych redaktorów, pasjonujących się ogólną wiedzą na temat rozrywki, sportu i turystyki. Cieszymy się, że możemy współtworzyć tak wspaniałą społeczność.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

sok z czarnego bzu