Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/spunk/domains/miastol.pl/public_html/wp-content/plugins/frontend_builder/frontend_builder_class.php on line 501
Reklama | miasto Ł

Reklama

Kontakt: reklama@miastol.pltel. 888 910 990.

Właściciele i właścicielki firm, szefowie i szefowe przedsiębiorstw, działacze i działaczki, a także wszyscy Ci, którzy składacie wnioski do ministerstw, samorządów lokalnych i konkursów grantowych: Pamiętajcie, że w Łodzi mamy Łódzką Gazetę Społeczną Miasto Ł, która z przyjemnością opisze Wasze działania, wydrukuje ogłoszenia i komunikaty związane z realizacją projektów. Zrobimy z Wami wywiady, zaprosimy do audycji „Miasto Ł w eterze” w Studenckim Radiu „Żak” Politechniki Łódzkiej. Rozumiemy specyfikę projektową, pilnujemy formułek i logotypów. Rezerwujcie w budżetach pieniądze na promocję u nas – zrobimy ją najlepiej na świecie, co potwierdzą Ci, o których już pisaliśmy.

Pamiętajcie, że potrzebujemy funduszy na działalność. Jeśli promujecie się na naszych łamach, jednocześnie wspieracie wydawanie gazety.

Miasto Ł – cennik reklam i ogłoszeń

Zakres działań promocyjnych i ceny mogą być negocjowane.

Osoba do kontaktu

Iwona Gajek – jednoosobowy dział promocji  i reklamy. Studiowała socjologię i life coaching na Uniwersytecie Łódzkim. Zawodowo od ponad 20 lat związana z pracą handlowca, menadżer średniego szczebla. W wolnych chwilach zajmuje się wyrobem rękodzieła i prowadzi warsztaty rękodzielnicze z coaching’iem w tle. Miłośniczka Łodzi i jej rewitalizacji.

Kontakt: reklama@miastol.pltel. 888 910 990.

 

 

Komentarze

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress