Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/spunk/domains/miastol.pl/public_html/wp-content/plugins/frontend_builder/frontend_builder_class.php on line 501
Miasto Ł w eterze | miasto Ł

Miasto Ł w eterze

#65

Jak można zaistnieć w Internecie? Jak zwiększyć swoją popularność? Co zrobić, żeby zwiększyć sprzedaż swoich produktów? Michał Kwiatkowski rozmawiał z Bogusławą Jarzębowską o internetowych rewolucjach, czyli m.in.: bezpłatnym  wspieraniu osób w kierunku lepszego wykorzystania narzędzi internetowych.

# 64

Włodzimierz Polis gościł w audycji Blankę, która ma 6 lat oraz jej mamę, Emilię Szywałę, autorkę wielu tekstów dotyczących Ameryki Łacińskiej. Blanka opowiadała o tym, jakie książki lubi czytać, a mama dzielnie jej towarzyszyła.

#63

O swoich doświadczeniach w pracy na ulicy z dziećmi i młodzieżą oraz programie „Wyciągamy dzieci z bramy” mówiła Monika Dolik, streetworkerka i wychowawczyni ze Świetlicy Podwórkowej przy ul. Pomorskiej 54.

#62

O działaniach Fundacji 4 Future, która zajmuje się m.in.: przeciwdziałaniem mowy nienawiści w sieci, działaniami skierowanymi do kobiet i seniorów, opowiadał Kuba Kobyliński. Rozmowę prowadził Włodzimierz Polis.

#61

Michał Kwiatkowski rozmawiał z Andrzejem Kaczorowskim, społecznikiem i samorządowcem z Rady Osiedla Stary Widzew o działaniach Rad Osiedli, zakresie ich działania i problemach, z jakimi przychodzą mieszkańcy.

#60

W dniu ogólnopolskich strajków studentów o badaniach opinii i postaw politycznych wśród studentek i studentów rozmawiali: dr Karolina Messyasz, dr Waldemar Dymarczyk oraz dr Iza Desperak, wszyscy z Instytut Socjologii Uniwersytetu Łódzkiego. Program poprowadziła Aleksandra Dulas.

#59

Temat smogu budzi dziś dużo emocji, jedni się go boją, inni twierdzą, że zrobiła się na niego moda i nie ma się czym martwić. Włodzimierz Polis i Wojciech Nyklewicz rozmawiali o pracy eko patrolu – specjalnej jednostki Straży Miejskiej zajmującej się smogiem. Ich gościem była Anna Urbańska – zastępca naczelnika Oddziału Ogólnomiejskiego Straży Miejskiej w Łodzi.

#58

Rewitalizacja. Smog. Sytuacja osób głuchych w Polsce. Alimenty. Eksmisje. Teatr. Orientarium. Edukacja seksualna. To tylko niektóre z tematów, o których pisaliśmy w 2016 r. O czym pisaliśmy jako pierwsi? Które teksty cieszyły się szczególną popularnością w mijającym roku? Co szczególnie poruszyło czytelników i czytelniczki gazety?
Anna Jurek pokusiła się o podsumowanie mijającego roku, a towarzyszyli jej Marta Madejska, Iza Desperak, Aleksandra Dulas i Włodek Polis.

#57

Rozmawialiśmy o badaniu jakości powietrza i monitorowaniu zanieczyszczeń w kontekście ochrony środowiska i zdrowia człowieka. Naszym gościem była dr inż. Kinga Skalska z Wydziału Inżynierii Chemicznej i Ochrony Środowiska Politechniki Łódzkiej. Na program zapraszali: Włodzimierz Polis i Wojciech Nyklewicz.

#56

Anna Jurek rozmawiała z Dominiką Bernacką z Domu Literatury o X edycji Festiwalu Puls Literatury, którego gośćmi byli m.in.: Wojciech Kuczok, Stefan Chwin, Wojciech Cegielski, Jarosław Mikołajewski.

#55

Aleksandra Dulas rozmawiała z Kajetanem Trzaskalskim o XI targach polskiej mody i design’u TOWARY, a także o tym, czy w Łodzi jest miejsce dla ludzi kreatywnych, czy są tutaj sprzyjające warunki dla rozwoju i w jakim stopniu Miasto mogłoby wspierać inicjatywy, które w znacznym stopniu promują Łódź na zewnątrz. 

#54

Jak sprawnie i spokojnie podróżować tramwajem, autobusem, pociągiem, samochodem, pieszo, rowerem, wózkiem inwalidzkim i z wózkiem dziecięcym po Łodzi? Gościem audycji był Radosław Wilczek – podróżnik po mieście różnymi środkami lokomocji. Na program zapraszali podróżnicy miejscy: Włodzimierz Polis i Wojciech Nyklewicz.

#53

Czym jest crowdfunding? Jak pozyskiwać fundusze na realizację swoich działań? Jak zachęcić innych do wsparcia naszych projektów? Aleksandra Dulas pytała o doświadczenia związane z crowdfundingiem: Marię Nowakowską, która zbierała fundusze na „Przewodnik po Łodzi szlakami detali architektonicznych”, Vojislava Radojičića z Departamentu Gier Stowarzyszenia Topografie, który pozyskiwał fundusze na wydanie gry planszowej „Tajemnica ostatniego seansu” oraz Annę Jurek, która koordynuje zbiórkę na kolejne wydania gazety „Miasto Ł”.

#52

Michał Kwiatkowski opowiada o październikowym numerze „Miasta Ł” i zapowiada akcję zbiórki na kolejne wydania gazety.

#51

Czy łatwo jest robić teatr w Łodzi? Jakiego rodzaju spektakle cieszą się największą popularnością? Z Doną Sołtysiak z Fundacji Kamila Maćkowiaka rozmawiała Anna Jurek.

#50

Jacek Stefanik opowiadał o spektaklach Impro Atak! w Teatrze Nowym w Łodzi. Jak czytamy na stronie Teatru: „IMPRO to zdobywająca sceny całego świata szalona zabawa teatralna, w której to nie dramaturg czy reżyser, ale „publiczność rządzi”, czyli decyduje o przebiegu całego przedstawienia.” Posłuchajcie sami. Audycję prowadził Michał Kwiatkowski.

#49

W programie rozmawialiśmy o pielęgniarskich receptach jako dobru, którego nie ma. Naszym gościem była dr n. o zdr. Dorota Kilańska – pielęgniarka, nauczyciel akademicki z Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Audycję prowadzili: Wojciech Nyklewicz i Włodzimierz Polis.

#48

O bezpieczeństwie zdrowotnym podczas wakacji, także w mieście, rozmawiali Ewa Krawczyk – rzecznik prasowy Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łodzi, Urszula Jędrzejczyk – Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Łodzi oraz Wojciech Nyklewicz i Włodzimierz Polis.

#47

O lipcowym numerze Miasta Ł opowiada Aleksandra Dulas, redaktorka naczelna. O swoich tekstach będą mówili autorzy i autorki Gazety.

#46

Czy tak trudno myśleć o zieleni w przestrzeni miasta? Kolejna audycja poświęcona była łódzkiej przyrodzie. Na antenie gościły Joanna Szczepańska broniącą lasu na Nowosolnej przed Miejską Pracownią Urbanistyczną i Ewa Różniecka, autorka petycji przeciwko masowej wycince drzew w Łodzi. Program prowadziła Marta Madejska.

#45

Michał Kwiatkowski rozmawiał z duetem artystycznym robosexi, czyli Roksaną Kularska-Król i Sebastinem Kularskim o ich projekcie „Kapsuła Czasu – chodnik zdobiony opowieściami”, który będzie prezentowany w Browarze Mieszczańskim we Wrocławiu, w lipcu 2016 r., w ramach wydarzenia Koalicja Miast dla Kultury.

#44

Tym razem rozmawialiśmy o Łodzi i życiu w naszym mieście z perspektywy osób niepełnosprawnych intelektualnie.

Naszymi przewodnikami byli: Julia, Kinga, Małgosia, Przemek i Sebastian – uczestnicy warsztatów dziennikarskich „Miasta Ł”. Gościliśmy w studio również MonikęDyła – kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy przy Karolewskiej,  oraz Emilię Twardowską – pedagożkę i dziennikarkę „Miasta Ł”, moderatorkę warsztatów dziennikarskich.

Na program zapraszali: Wojciech Nyklewicz i Włodzimierz Polis.

#43

Jak książka może rywalizować z najnowszą częścią X-Men’ów? Po co rozwijać wyobraźnię, skoro zupełnie niesamowite obrazy możemy zobaczyć w kinie, a w grach komputerowych to my jesteśmy głównymi bohaterami?  Anna Jurek stawiała trudne pytania o wartość książki w świecie popkultury, a Beata Cyperling z księgarni „Litera” dzielnie na nie odpowiadała.

#42

Michał Kwiatkowski pyta dziewczyny z nieformalnej grupy Dziewuchy Dziewuchom o plany na najbliższe miesiące. Był Marsz przeciwko zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej, będzie Dzień Dziecka, Święto Wolności i Parada Wolności, a we wszystkich tych wydarzeniach Dziewuchy będą brały aktywny udział. Dlaczego i po co? – pytał Michał Kwiatkowski.

#41

O podejściu do zwierząt, akcjach interwencyjnych i aspektach prawnych związanych z ochroną praw zwierząt opowiadał Patryk Polik z oddziału Straży Miejskiej Animal w Łodzi. Rozmawiała Aleksandra Dulas.

#40

Głos został oddany łódzkim pielęgniarkom – osobom, które dokonały rzeczy wielkich.

Doktor Barbara Dobrowolska w czasach PRL tworzyła pierwszą w Europie Środkowo-Wschodniej uczelnię pielęgniarską; Krystyna Ejsmont była pierwszą i jak dotąd jedyną pielęgniarką z Łodzi – posłanką na Sejm; Janina Żurowska tworzyła Izbę Pielęgniarek i Położnych; a profesor Ewa Borowiak – też pielęgniarka – organizowała Wydział Pielęgniarstwa Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

W audycji wystąpili także studenci pielęgniarstwa: Natalia Biega i Marek Kamiński.

Program prowadzili: Wojciech Nyklewicz i Włodzimierz Polis.

#39

Kim lub czym jest zwierzę? W jaki sposób nasze myślenie o zwierzętach wpływa na to, jak je traktujemy? Jaka jest różnica między wegetarianizmem i weganizmem? I czy to ten drugi nie jest lekkim szaleństwem?

Pytała Anna Jurek, a odpowiadała Agata Niewola z łódzkiego oddziału Otwartych Klatek.


#38

Michał Kwiatkowski gościł w swoim programie „Miasto Ł w eterze” Dziewuchy Dziewuchom, czyli organizatorki sobotniego marszu przeciw zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej.

#37

Jak poruszać się w meandrach łódzkiej ochrony zdrowia? W studiu gościła Anna Leder – rzecznik prasowy Łódzkiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ.

Program prowadzili: Wojciech Nyklewicz i Włodzimierz Polis.

#36

O działaniach Kooperatywy Spożywczej, współpracy z lokalnymi dostawcami i wspólnych zakupach opowiadała Martyna Urbańczyk. A pytała Marta Madejska.

#35

„Miasto Ł w eterze” dziś w rękach Michała Kwiatkowskiego, a w programie rozmowy z autorkami i autorami gazety Miasto Ł.

#34

Jak uczyć się patrzenia na świat oczami osób z niepełnosprawnością intelektualną? O tym, jak to się robi, opowiadały: Monika Dyła z Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób Upośledzonych Umysłowo, Olga Fajkowska – terapeutka zajęciowa w Środowiskowym Domu Samopomocy oraz Emilia Twardowska – pedagożka, prowadząca zajęcia dziennikarskie z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie dla Miasta Ł.

Rozmawiali: Wojciech Nyklewicz i Włodzimierz Polis.

#33

Dobro powraca. Potrafisz tyle, ile zamarzysz. Kochaj z całego serca. O tym, jak być pozytywną bohaterką i pozytywnym bohaterem oraz o projekcie Pozytywka, opowiadała Marta Libiszowska-Jóźwiak z Fundacji Dom w Łodzi.

Rozmawiała Anna Jurek.

#32

„Sorry, taki mamy klimat” albo „Weź się w garść” – to hasła, których nie powinno się rzucać osobom cierpiącym na depresję.

Jak się więc zachować? Jak depresję rozpoznać? Co z nią zrobić?

Od czterech lat w Polsce organizowana jest „Re:Akcja w depresji”. Również w Łodzi do 13 marca można było bezpłatnie uczestniczyć we wszystkich wydarzeniach tego nietypowego festiwalu.

Ze współorganizatorką łódzkiej edycji, Kamilą Biały, rozmawiała Marta Madejska.

#31

Michał „Kwiatek” Kwiatkowski zapowiadał w audycji dobrą muzykę i artykuły gazetowe. Prowadzący obiecał przyjemny program o zwykłych łódzkich sprawach. I to się udało.

Zresztą, sami sprawdźcie!

#30

Jak skutecznie działać na rzecz osób bezdomnych? Jak oswajać ten temat, bo z naszych doświadczeń wynika, że ludzie niechętnie chcą o nim słuchać?

Z Ingą Kuźmą z Łódzkiego Partnerstwa Pomocy Osobom Bezdomnym i Wykluczonym rozmawiała Aleksandra Dulas.

#29

Jak łódzkie pielęgniarki tworzą polską wersję Międzynarodowej Klasyfikacji Praktyki Pielęgniarskiej ICNP i co z tego będą mieć pacjenci? Wojciech Nyklewicz i Włodzimierz Polis gościli dr n. o zdrowiu Dorota Kilańska z Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, prezeskę łódzkiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego.

#28

Anna Jurek podejmowała temat szczególnie bliski naszym sercom – świetlice podwórkowe i społeczne domy kultury. Czym są? Dlaczego są potrzebne? Jak wyciągać dzieciaki z bram? Gośćmi audycji były: Monika Dolik i Roksana Miszczyk ze świetlicy w Śródmieściu oraz Agnieszka Reiske ze Starego Polesia.

#27

Michał Kwiatkowski rozmawiał z radnymi osiedli o działaniach prowadzonych z mieszkańcami i mieszkankami miasta.

#26

Aleksandra Dulas zaprosiła Macieja Sobieraja z Łódzkiej Inicjatywy na rzecz Przyjaznego Transportu, żeby przybliżył projekt „Modelu Zrównoważonego Transportu Zbiorowego w Łodzi 2020+”. Tematem audycji były transport miejski i komunikacja zbiorowa w Łodzi.

Miasto Ł w eterze #26 13.01.2016 by Miastoł on Mixcloud

#25

Łódzkie biblioteki potrzebują reform, ale jak dokładnie powinny one wyglądać?

O bibliotekach dzielnicowych, czyli o lokalnych centrach spotkań i rozwoju kultury, rozmawiali: Aleksandra Marciniak i Paulina Milewska prowadzące projekt Biblioskan oraz Zbigniew Gruszka z Uniwersytetu Łódzkiego.

Audycję prowadziła Marta Madejska.

Miasto Ł w eterze #25 6.01.2016 by Miastoł on Mixcloud

#24

W podróż w czasie, czyli do Łodzi sprzed 100 lat wyruszyli Wojciech Nyklewicz i Włodzimierz Polis oraz ich goście. Rozmawiali m.in. o grudniowych i styczniowych Świętach mieszkańców Łodzi 4 kultur.

Miasto Ł w eterze #24 16.12.2015 by Miastoł on Mixcloud

#23

W tym roku minęło 100 lat od momentu przyłączenia Bałut do Łodzi. Od stycznia do grudnia Centrum Dialogu im. Marka Edelmana organizowało wydarzenia wokół tej najbardziej łódzkiej dzielnicy miasta.

O warsztatach fotograficznych dla dzieci, tworzeniu słownika bałuckiego, biglu na Żytniej i innych atrakcjach mijającego roku opowiedzieli Oli Dulas pracownicy Centrum Dialogu.

Miasto Ł w eterze #23 09.12.2015 by Miastoł on Mixcloud

#22

Tamara Skalska, koordynatorka łódzkiej odsłony międzynarodowego Beit Project, opowiadała o szukaniu w przestrzeni miejskiej śladów przeszłości przez dzieci i młodzież z łódzkich szkół. Młodzi filmowcy i reportażyści, w poszukiwaniu ważnych dla lokalnej wspólnoty historii, zadają przechodniom bardzo trudne pytania dotyczące teraźniejszości. Rozmawiała Marta Madejska.

Miasto Ł w eterze #22 02.12.2015 by Miastoł on Mixcloud

#21

Gościem Michała Kwiatkowskiego był Szymon Bukowicz z Koła Naukowego Miłośników Motoryzacji działającego przy Politechnice Łódzkiej. Czyli, jak przejechać 800 km na 1 litrze paliwa?

Miasto Ł w eterze #21 25.11.2015 by Miastoł on Mixcloud

#20

Dla czytelników i czytelniczek Miasta Ł oraz dla słuchaczy i słuchaczek Radia Żak Michał Kwiatkowski robił przegląd zbliżających się wydarzeń kulturalnych.

Miasto Ł w eterze #20 4.11.2015 by Miastoł on Mixcloud

#19

O przeprowadzaniu skutecznych diagnoz społecznych, lokalnych inicjatywach oraz partycypacji rozmawiali Michał Kwiatkowski i Konrad Strzelecki, osiedlowy radny oraz inicjator wielu projektów Budżetu Obywatelskiego.

Miasto Ł w eterze #19 28.10.2015 by Miastoł on Mixcloud

#18

O szkole demokratycznej w Łodzi, idei, zasadach i wartościach opowiadali jej nauczyciele i uczniowie.

A pytali: Włodzimierz Polis i Wojciech Nyklewicz.

 

Miasto Ł w eterze #18 14.10.2015 by Miastoł on Mixcloud

 

#17

To jest audycja dla kinomanów i dla tych, którzy lubią o kinie dyskutować. Z Malwiną Czajką i Przemkiem Glajznerem, organizatorami Festiwalu Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja, rozmawiała Aleksandra Dulas.

 

Miasto Ł w eterze #17 07.10.2015 by Miastoł on Mixcloud

 

#16

Z Joanną Paliwodą o sytuacji uchodźców, naszej wiedzy o nich i lęku, który podsycają media, rozmawiała Aleksandra Dulas.

 

Miasto Ł w eterze #16 30.09.2015 by Miastoł on Mixcloud

 

#15

Po co uczyć dzieci myśleć? Dziś będziemy pytać o to, jak filozofują dzieci, dlaczego dorośli tak rzadko to robią i po co nam filozofia w codziennym życiu. Odpowiadała prof. Aldona Pobojewska z Instytutu Filozofii UŁ, a pytały Anna Jurek i Marta Madejska.

 

Miasto Ł w eterze #15 23.09.2015 by Miastoł on Mixcloud

 

#14

O psach ratowniczych i ich roli w zapewnianiu nam bezpieczeństwa rozmawiali Włodzimierz Polis i Wojciech Nyklewicz z Emilią Twardowską, autorką artykułu „Bezpieczeństwo spod znaku psa”, oraz Mateuszem Leśkiewiczem, przewodnikiem psa ratowniczego i planistą Grupy Ratownictwa Specjalistycznego Ochotniczej Straży Pożarnej Łódź Jędrzejów. Gościem w studio był również Gobi – pies ratowniczy.

 

Miasto Ł w eterze #14 16.09.2015 by Miastoł on Mixcloud

 

#13

O Stowarzyszeniu Zielona Kolumna, działaniach lokalnych na terenie miasta i stosunku władzy do społecznych projektów opowiadały: Agnieszka Kluczkowska i Anna Robak.

Audycję poprowadziła Aleksandra Dulas.

 

Miasto Ł w eterze #13 9.09.2015 by Miastoł on Mixcloud

 

#12

Obok wydawania gazety prowadzimy Szkołę dziennikarską, a w jej ramach realizujemy warsztaty z pięcioma grupami osób: dziećmi ze Starego Polesia, osobami będącymi przedstawicielami mniejszości etnicznych, osobami z niepełnosprawnością intelektualną, bezdomnymi i seniorami. Gośćmi w studio byli: Ida Mickiewicz-Florczak, koordynatorka grupy seniorów, oraz Zbigniew Januszek pracujący z bezdomnymi.

Audycję prowadziła Anna Jurek.

 

Miasto Ł w eterze #12 2.09.2015 by Miastoł on Mixcloud

 

#11

Czy można zapobiegać bezdomności? Z jakich rodzajów pomocy i w jakich sytuacjach można skorzystać oraz gdzie ją uzyskać?

Gośćmi były: Monika Pawlak – rzecznik prasowy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łodzi, Aleksandra Ploszka – pracownik MOPS, kurator sądowy i opiekun społeczny, oraz Aleksandra Dulas – prezeska Fundacji Nowoczesnej Edukacji SPUNK i redaktorka naczelna Łódzkiej Gazety Społecznej Miasto Ł.

Rozmawiali: Wojciech Nyklewicz i Włodzimierz Polis.

 

Miasto Ł w eterze #11 19.08.2015 by Miastoł on Mixcloud

 

#10

Z Hubertem Barańskim z Fundacji Normalne Miasto Fenomen o zbliżającym się Tygodniu Zrównoważonego Transportu rozmawiał Michał Kwiatkowski.

 

Miasto Ł w eterze #10 12.08.2015 by Miastoł on Mixcloud

 

#9

Czy warto naprawiać rzeczy, które się uszkodziły lub zepsuły? O artystach w swoim fachu, przedmiotach naprawianych i tych, którzy to robią, opowie Maciej Mazerant, redaktor naczelny i wydawca magazynu Ładnie Naprawię.

Rozmawia: Michał Kwiatkowski.

 

Miasto Ł w eterze #9 29.07.2015 by Miastoł on Mixcloud

 

#8

O dwóch nowych wystawach w Muzeum Sztuki: „DADA Impuls. Kolekcja Egidio Marzony” oraz „Krzysztof Wodiczko. Na rzecz domeny publicznej”, a także o kondycji Muzeum i sztuki nowoczesnej, opowiadał Błażej Filanowski.

Audycję prowadziła: Ola Dulas.

 

Miasto Ł w eterze #6 08.07.2015 by Miastoł on Mixcloud

 

#7

Zapotrzebowanie na pielęgniarskie świadczenia zdrowotne w Łodzi będzie wzrastać w związku z zachodzącymi zmianami demograficznymi w naszym mieście, ale jednocześnie niepokojąco maleje liczba pielęgniarek czynnych zawodowo. Czy system opieki zdrowotnej podoła nowym wyzwaniom?

Wojciech Nyklewicz i Włodzimierz Polis pytali o to dr n. o zdrowiu Dorotę Kilańską – wykładowczynię z Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

 

Miasto Ł w eterze #7 15.07.2015 by Miastoł on Mixcloud

 

#6

O artystycznych działaniach w przestrzeni publicznej z Pawłem Kowzanem rozmawiała Marta Madejska.

 

Miasto Ł w eterze #6 08.07.2015 by Miastoł on Mixcloud

 

#5

O tym, że w mieście wycinane są drzewa, mówią mieszkańcy wszystkich dzielnic Łodzi. O planowanych wycięciach drzew przy ul. Niciarnianej rozmawiali Damian Graczyk i Bartłomiej Przybylski.

 

Miasto Ł w eterze #5 01.07.2015 by Miastoł on Mixcloud

 

#4

O sieciach franczyzowych, w tym o popularnych Żabkach, z Joanną Jurkiewicz – autorką książki „Dekada ajentów” – rozmawia Bartłomiej Przybylski.

 

Miasto Ł w eterze #4 24.06.2015 by Miastoł on Mixcloud

 

#3

O transporcie publicznym w Łodzi, o pieszych wędrówkach po mieście.

Gośćmi byli Tomasz Bużałek i Wojciech Hempel, a audycję prowadzili Włodzimierz Polis i Wojciech Nyklewicz.

 

Miasto Ł w eterze #3 17.06.2015 by Miastoł on Mixcloud

 

#2

O lokalnych produktach i zakupach rozmawia Anna Jurek z Martą Libiszowską-Jóźwiak, która stworzyła markę BAGA BAGA, oraz Michałem Kędzierskim z Pociągu do Łodzi.

 

Miasto Ł w eterze #2 10.06.2015 by Miastoł on Mixcloud

 

#1

Z Mateuszem Mirysem z partii RAZEM o lokalnych ruchach politycznych rozmawiają Marta Madejska i Michał Kwiatkowski.

 

Miasto Ł w eterze #1 3.06.2015 by Miastoł on Mixcloud

 

#0

O edukacji seksualnej według Fundacji SPUNK prowadzonej przez Olę Dulas i Annę Jurek rozmawia Marta Madejska.

 

Miasto Ł w eterze #0 24.05.2015 by Miastoł on Mixcloud

 

Audycje przygotowuje dla nas Monika Nizio.

Komentarze

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress